15.05.2015 13:50 0 Bartłomiej Woźniak

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 13.05.2015 roku na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choczewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w Luzinie.

W zawodach wzięło udział ponad 70 uczestników, a zwycięzcą turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej w Luzinie, która w całych rozgrywkach nie przegrała żadnego meczu. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Dyrektor Zespołu Szkół w Choczewie – Andrzej Soboń, organizator zawodów – Henryk Rynko oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół w Choczewie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choczewie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

• I miejsce – Szkoła Podstawowa w Luzinie ( Igor Wiczkowski, Mikołaj Nastały, Beniamin Damps, Szymon Landowski, Kacper Bornowski, Mateusz Gruba, Filip Sirocki, Konrad Formela, Oliwier Ropel – opiekun drużyny – Stanisław Kąkol)