18.07.2018 15:30 3 Natalia

W rytmie zumby pomogą zwierzętom z Dąbrówki

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

W najbliższą sobotę (21 lipca), w Rumi odbędzie się wielkie taneczne święto. Podczas maratonu zumby zbierane będą środki na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w w Dąbrówce. Udział w maratonie jest bezpłatny.

Ten sportowy event będzie doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Maraton Zumba Fitness Decathlon Rumia odbędzie się w sobotę, w godzinach 15:30–18:00, tuż przy sklepie sportowym.

Zumba to połączenie rytmów latynoamerykańskich i fitnessu. Dzięki temu tańcu, nie tylko można spalać kalorie, ale również zadbać o poprawę wytrzymałości i kondycji. Do tańca jako pierwsze zaproszone zostaną dzieci, natomiast o 16:00 do akcji wkroczą również dorośli. Zabawa odbywać się będzie pod okiem instruktorów: Marty Czarneckiej, Aleksandry Szurmiej, Anny Barlak, Natalii Wargackiej, Kornelii Brozio i Weroniki Kantoch.

Jednak głównym celem przyświecającym eventowi jest pomoc zwierzętom. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka karmy oraz produktów niezbędnych do pracy schroniska. Wspierane będzie przytulisko dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...