23.03.2019 17:17 12 raz

Gryf ponownie wraca do domu na tarczy

Archiwum

Kolejnej porażki doznali piłkarze Gryfa Wejherowo w sobotnim (23 marca) meczu rozgrywek II ligi piłkarskiej. Tym razem wejherowianie musieli uznać wyższość zawodników Siarki Tarnobrzeg.

Przeciwnicy Gryfa nie mają wyboru - by nie spaść do III ligi, muszą wygrywać, znajdują się bowiem w strefie spadkowej tabeli. Gryf co prawda przed tym spotkaniem nie był zagrożony, ale jeśli nie będzie zdobywał punktów, może zająć miejsce swoich sobotnich rywali.

Najwyraźniej bardziej realna wizja spadku z ligi motywująco podziałała na gospodarzy spotkania. Do siatki bowiem trafiali tylko piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Najpierw w 20. minucie gola zdobył Dawid Kubowicz, by dwie minuty później wynik poprawił Maksymilian Sitek.

Ten sam piłkarz w 58. minucie meczu ustalił jego wynik na 3-0.

Po 25 rozegranych meczach zajmuje Gryf Wejherowo 13. pozycję mając na koncie 27 punktów. To o dwa więcej nad pierwszym w strefie spadkowej Rozwojem Katowice (piłkarze ze Śląska swój mecz tej kolejki zagrają w niedzielę 24 marca) i drugą w strefie Siarką, która jednakże ma rozegrany jeden mecz mniej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24