17.04.2019 14:08 14 PM

Ostatni dzień egzaminów przebiegł bez utrudnień

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

W środę odbył się ostatni egzamin – ósmoklasiści sprawdzili się w języku nowożytnym. Sprawdzian odbył się bez problemów i jak mówią sami uczniowie nie był trudny.

Ostatni dzień egzaminu ósmoklasisty był okazją do podsumowania sprawdzianów z dwóch poprzednich dni, kiedy uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z języka polskiego i matematyki.

Dzisiejszy egzamin był najłatwiejszy, poszło mi dobrze w porównaniu do poprzednich dni – mówi Klaudia, uczennica SP nr 8 w Wejherowie.

Był stres. Najlepiej moim zdaniem poszedł angielski, na drugim miejscu polski, a najgorsza była matematyka – zaznacza Kamil, uczeń SP nr 8 w Wejherowie.

Angielski był w miarę łatwy, polski był łatwiejszy, najtrudniejsza była matematyka – dodaje Tosia.

Jak zaznacza dyrektor szkoły wszystko odbyło się zgodnie z procedurami.

W związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy w ostatniej chwili przeorganizować liczebność uczniów w poszczególnych salach, ale na szczęście udało nam się egzamin gimnazjalistów i ósmoklasistów przeprowadzić zgodnie z procedurami - mówi Danuta Czernewska, dyrektor SP nr 8 w Wejherowie.

Strajk nauczycieli nie wpłynął na przebieg egzaminów ósmoklasisty. Teraz uczniowie rozpoczynają przerwę świąteczną. Wciąż nie wiadomo czy po Wielkanocy, w środę (24 kwietnia) zajęcia będą odbywały się w normalnym trybie.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24