12.05.2019 15:02 0 Kwt/mat. pras.

Janowo Rock-uje już w najbliższy piątek

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

W najbliższy piątek (17 maja) w Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo odbędzie się koncert Janowo Rock-uje. Na scenie zobaczymy między innymi takie zespoły, jak Revan, 4 szmery i Wredrock.

Rumię opanują rockowe kapele. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo. Na scenie zobaczymy cztery lokalne zespoły, czyli Wredrock, Revan i Cztery Szmery.

Zespół 4 Szmery powstał w Bochni, jego członkowie zaczęli grać dla przyjemności i połączyła ich wspólna fascynacja AC/DC. Zespół 4 Szmery do tej pory wydał dwie płyty.

Pierwszą z nich nagraliśmy w legendarnej „Muzycznej Owczarni” w Jaworkach w 2007 roku. Druga to zapis akustycznego koncertu ze studia PR III im. Agnieszki Osieckiej, który odbył się w 30-tą rocznicę śmierci „Bona” Scotta. W nagraniu wzięli udział nasi Przyjaciele: Janek Gałach, Jacek Królik, Andrzej Nowak i Paweł „Bejbi” Mąciwoda – wyjaśniają na swojej stronie członkowie grupy.

Zespół Wredrock jest grupą z Gdyni i gra muzykę rockową, zróżnicowaną pod względem dynamiki i brzmienia.

Revan to zespół z Trójmiasta założony w 2013 roku. Grupa tworzy muzykę z pogranicza heavy metal, stoner, funk i rock n'roll.

W trakcie koncertów będzie można nabyć koszulki z logo zespołów oraz płyty CD.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24