17.06.2019 11:50 27 mike

Wejherowianka może zdobyć tytuł najpiękniejszej nastolatki w Polsce

Fot. TTM

Młoda wejherowianka ma szansę zostać najpiękniejszą nastolatką w kraju. Mowa o Martynie Nowak, która już we wrześniu weźmie udział w finale konkursu Miss Polski Nastolatek.

Martyna Nowak ma niespełna 17 lat i od dłuższego czasu marzyła o tym, aby wziąć udział w konkursie piękności. Niedawno zdobyła tytuł Miss Pomorza Środkowego, a w ostatnim czasie udało jej się także, spośród 150 dziewczyn, dostać na listę 26 kandydatek ubiegających się o tytuł Miss Polski Nastolatek.

Bardzo się cieszyłam, emocje były ogromne – wspomina Martyna Nowak. – Od razu zadzwoniłam do całej rodziny i powiedziałam, że się dostałam do finału. Nie obawiam się niczego. Mam tylko nadzieję, że nie będzie ogromnej rywalizacji, a wszystko przebiegnie w miłej i sympatycznej atmosferze – dodaje.

Na co dzień bierze udział w sesjach zdjęciowych i ciekawych projektach. Jak przyznaje – modeling i konkursy piękności to dla niej dodatkowe zajęcie, które daje możliwość zbierania nowych doświadczeń i poznania ciekawych ludzi. Mimo ostatnich sukcesów, Martyna twardo stąpa po ziemi i nie zapomina o swoich obowiązkach.

Uczę się w zawodzie fryzjera z elementami wizażu i stylizacji, co jest moim zainteresowaniem, bo bardzo lubię kosmetologię. Jestem stylistką paznokci, bo można zauważyć po moich dłoniach, bo sama robię paznokcie hybrydowe – dodaje Martyna Nowak.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Zapytana o to, jak ocenia swoje szanse na zostanie najpiękniejszą nastolatką w Polsce, odpowiedziała skromnie, że każda z dziewcząt, które wystąpią w finale, ma równe szanse.

Skoro wszystkie się tam znalazłyśmy, to znalazłyśmy się tam po coś… Każda z dziewczyn jest śliczna na inny sposób – podsumowuje finalistka z Wejherowa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24