21.09.2019 15:05 0 Kwt

Puck: Ostatni moment, by zagłosować na projekt w tegorocznym Budżecie Obywatelskim

Fot. archiwum

To są ostatnie chwile, żeby oddać swój głos na wybrany projekt w tegorocznej edycji puckiego Budżetu Obywatelskiego. W poniedziałek (23 września) upływa termin głosowania.

Wśród wniosków zakwalifikowanych do IV edycji budżetu obywatelskiego mieszkańcy zaproponowali aż 10 projektów. Pucczanie mogą zagłosować na wymianę nawierzchni na placu zabaw przy ul. Wejherowskiej 43A, rodzinną przystań, czyli plac zabaw w Małpim Gaju, modernizację nawierzchni chodnika przy ul. M. Reja na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. A. Necla, budowę ławki upamiętniającej 100-Lecie Zaślubin Polski z Morzem, wybiegi dla psów, wyposażenie miasta w pojemniki na śmieci i psie odchody oraz ławki, budowę wiaty rowerowej na parkingu rowerowym przy Szkole Podstawowej im. M. Zaruskiego w Pucku oraz stworzenie zielonej klasy z tablicami edukacyjnymi przy tej samej szkole.

Zagłosować może każdy mieszkaniec Pucka, który do 31 grudnia 2018 roku ukończył 16 lat, ale tylko raz na jeden z dziesięciu projektów.

Łączna kwota przeznaczona na realizację zadań w zakresie BO 2020 wynosi 285 tysięcy złotych. Maksymalny koszt jednego projektu nie mógł przekroczyć 95 tysięcy złotych.

Zachęcamy do oddania elektronicznego głosu poprzez stronę budzetobywatelski.miastopuck.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24