21.10.2019 13:41 71 mike

Tragedia w Bolszewie: Pieszy zginął pod kołami ciężarówki

Fot. Karina Labuda/TTM

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałkowy (21 października) poranek na ulicy Orzechowej w Bolszewie. Pod kołami ciężarówki na miejscu, na przejściu dla pieszych zginął mężczyzna.


Aktualizacja, godz. 14:15

Jak poinformowała sierż. sztab. Karolina Pruchniak z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, trwa ustalanie tożsamości ofiary wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy.


Do zdarzenia doszło przed godziną 11:00, nieopodal skrzyżowania ulic Długiej i Orzechowej. Na miejsce udali się policjanci z wejherowskiej komendy.

Trwa ustalanie przyczyn wypadku i zabezpieczanie miejsca. Policjanci będą też szukać świadków, będą też zabezpieczać ewentualne nagrania z monitoringu – informuje sierż. sztab. Karolina Pruchniak, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

W wyniku doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Trwa ustalanie tożsamości ofiary; na tę chwilę (godz. 11:40) nie jest ona znana. Policjanci będą wykonywać czynności pod nadzorem prokuratora. Zostanie też przebadana trzeźwość kierującego ciężarówką.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24