06.11.2019 18:10 20 NW

W okolicach Rumi poszukiwano rannego mężczyzny

Fot. Daniel Zaputowicz TTM

Trwają poszukiwania mężczyzny, który prawdopodobnie w lesie między Rumią (Szmelta) a Gniewowem uszkodził sobie nogę. Na skutek wypadku ranny potrzebuje pomocy, którą udało mu się wezwać.


Aktualizacja, godz. 19:30

Poszukiwania zakończyły się sukcesem. Mężczyzna został odnaleziony w Rumi w okolicy ul. Świętego Józefa. Poszukiwanemu rozładował się telefon, przez co służby miały problem z szybką lokalizacją mężczyzny. Jak informuje wejherowska straż pożarna, poszkodowany został przetransportowany do szpitala na badania.


Straż pożarna w Wejherowie około godziny 16:30 otrzymała zgłoszenie, że w lesie gdzieś na wysokości Rumi, pomocy potrzebuje ranny mężczyzna. Prawdopodobnie poszukiwany spadł ze skarpy, uszkadzając sobie nogę. Udało mu się samodzielnie dodzwonić na numer alarmowy.

Fot. Daniel Zaputowicz TTM

W akcji poszukiwawczej udział bierze dziesięć zastępów straży pożarnej oraz policja. Strażacy oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie swoimi działaniami objęli dwa tereny leśne – między cmentarzem w Rumi Janowie a ulicą Kamienną oraz Gniewowem a Redą.

Fot. Daniel Zaputowicz TTM

Fot. Daniel Zaputowicz TTM

O postępach w działaniach służb będziemy informować na łamach portalu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24