15.11.2019 13:00 2 Kwt/UM Gdynia

Katie Melua wystąpi w Gdyni

Mat. pras.

Katie Melua wystąpi 7 października 2020 roku w Gdynia Arenie. Wokalistka swoim wyjątkowym głosem oczarowała miliony fanów na całym świecie. Koncert odbędzie się w ramach jej trasy „Live in Concert 2020”.

Katie Melua stworzyła takie utwory jak „Nine Milion Bicycles” czy „The Closest Thing to Crazy”. Za niespełna rok gdyńska publiczność będzie mogła posłuchać ich na żywo.

Katie Melua jest jedną z najbardziej lubianych brytyjskich wokalistek. Swoją karierę rozpoczęła w 2003 roku i od tego czasu niemal nieustannie koncertuje na całym świecie. Wydała siedem albumów studyjnych: „Call Off The Search”, „Piece By Piece”, „Pictures”, „The House”, „Secret Symphony”, „Ketevan” oraz „In Winter”. Wszystkie przez długi czas królowały na szczytach list przebojów. Ich popularność odbijała się także w ilości zakupionych przez fanów płyt – informuje gdyński urząd.

Artystka do tej pory sprzedała przeszło 11 milionów krążków i otrzymała ponad 50 platynowych płyt w wielu krajach. Katie Melua zapowiedziała wkrótce wydanie koncertowego albumu z udziałem Gruzińskiego Chóru Żeńskiego.

Bilety na jej koncert będą dostępne od 22 listopada. Sprzedaż ruszy o godzinie 11:00 na stronie www.eventim.pl. Publiczność zgromadzona w hali Gdynia Arena, oprócz znanych utworów, usłyszy również kompozycje z nowego studyjnego albumu, nad którym obecnie pracuje wokalistka.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24