18.11.2019 14:00 0 rp

Nadmorska Grupa Medialna dołącza do Szlachetnej Paczki!

Fot. Róża Perszon/Nadmorski24.pl

Jak co roku, w listopadzie do akcji Szlachetna Paczka przyłączają się miliony Polaków. W tegorocznej edycji nie zabrakło również nas, pracowników Nadmorskiej Grupy Medialnej. Finał zbliża się dużymi krokami – odbędzie się w dniach 7 i 8 grudnia.

Marzenia o pięknych i białych świętach Bożego Narodzenia są oczywiste. Wielu z nas nie może się doczekać zapachu świeżej choinki z lasu, ciepła z kominka czy smaku pieczonego sernika. Odliczamy dni do spotkań z bliskimi i czekamy na moment, w którym możemy obdarować się prezentami. Niektórym jednak ten okres kojarzy się ze smutkiem, samotnością i biedą. Samotne, często schorowane i pokrzywdzone przez los osoby chciałyby choć raz spędzić święta z uśmiechem na ustach. Dzięki Szlachetnej Paczce, można sprawić, że w wielu domach pojawi się radość.

Przez najbliższe dni pracownicy Twojej Telewizji Morskiej, Radia Norda FM, Telewizji Kablowej Chopin i portalu Nadmorski24.pl będą zbierać produkty spożywcze, chemię i artykuły do wyposażenia domu dla rodziny Pani Elwiry z Wejherowa.

Pani Elwira jest uroczą starszą panią, która nigdy nie bała się pracy. Jest wdową od wielu lat. Pochowała też dwie córki. Po upadku i złamaniu biodra, nigdy już nie odzyskała dawnej sprawności; z trudem porusza się za pomocą balkonika. Jej jedyny syn, Mirosław, po wygranej walce z rakiem krtani doznał wylewu i od tamtej pory jest całkowicie sparaliżowany. Wycięta krtań uniemożliwia mu komunikację z bliskimi. Kobieta każdego dnia modli się o zdrowie syna i swoje – jest wdzięczna Bogu za wszystko, co ma.

Nadmorska grupa medialna nie raz pokazała, że potrafi pomagać. Potrafiliśmy m.in. zbierać pluszaki dla potrzebujących dzieci, o czym pisaliśmy więcej o tym w wcześniejszych artykułach, np. tutaj. Szlachetna Paczka to kolejne wyzwanie dla nas, któremu chcemy sprostać.

Z miłą chęcią włączyliśmy się do tej akcji świątecznej – komentuje Katarzyna Rachańska, dziennikarka TTM. – To wartościowa inicjatywa, która wielu rodzinom, także tym w powiecie wejherowskim, zapewnia wiele radości podczas Świąt Bożego Narodzenia. Akcja daje sporo satysfakcji również darczyńcom – z pomagania i dzielenia się dobrem.

Będziemy Was informować na bieżąco o postępach naszej zbiórki.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24