19.11.2019 15:54 12 rp/gohel.pl

Highway to Hel, czyli rusza remont 216-stki

Źrodło. arch. TTM

Zgodnie z zapowiedziami helskiego magistratu rusza remont 216 między Juratą a Helem. Planowo miały być dwa kilometry, ale znalazły się oszczędności na dwa razy więcej.

O tym, że droga do Helu ma zostać wyremontowana, pisaliśmy już miesiąc temu pod tym linkiem. Wtedy brakowało jednak konkretów, które znamy już teraz. Prace będą wykonywane na odcinku 2 km, począwszy od Hel-Boru w stronę miasta. Na tym jednak helski magistrat nie poprzestaje.

Otrzymałem jednak od Kierownika Rejonu Dróg w Pucku bardzo dobrą informację, że dzięki oszczędnościom uzyskanym po przeprowadzonych przetargach, wykonany zostanie dodatkowo remont kolejnego odcinka blisko 2 km, od Boru w stronę Juraty – zaznacza Mirosław Wądołowski, burmistrz Helu.

Burmistrz prosi wszystkich kierowców, aby w związku z rozpoczynającym się remontem drogi, zachowali szczególną ostrożność i zwracali uwagę na znaki i sygnały dawane przez osoby kierujące ruchem, zwłaszcza, że na tym odcinku trwają także prace przy remoncie nawierzchni ścieżki rowerowej.

Ten etap remontu ma się zakończyć wraz z nadejściem nowego roku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24