29.12.2019 14:30 4 Kwt

Masz skończone 30 lat i mało zarabiasz? Weź udział w projekcie

źródło: pixabay.com

Masz skończone 30 lat i zawodowo stoisz w przysłowiowym miejscu? Zarabiasz niewiele i potrzebujesz zmiany w swoim życiu zawodowym? Mieszkańcy powiatu wejherowskiego, puckiego i Trójmiasta mogą wziąć udział w projekcie, dzięki któremu podniosą swoje kompetencje.

Projekt „30+ na start” rusza od stycznia 2020 roku i obejmie osoby, które ukończyły trzydziesty rok życia i których zarobki nie przekraczają wysokości minimalnego wynagrodzenia.

Główne założenie to wsparcie i nowe możliwości dla osób, które chcą polepszyć swoją sytuację – zyskać stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym, zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje, które pozwolą znaleźć lepiej płatną pracę lub awansować. Projekt jest kierowany do osób, które skończyły 30 lat i pracują na umowie o pracę, umowie krótkoterminowej, umowie zlecenie lub o dzieło. Będzie można bezpłatnie uczestniczyć w kursie podnoszącym kwalifikacje lub kompetencje zawodowe – informuje gdyński urząd.

Rekrutacja do projektu rusza już w styczniu 2020 roku. Co ciekawe, uczestników do projektu mogą zgłaszać także sami pracodawcy. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

mat.prasowe


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24