25.01.2020 08:40 0 Kwt/UM Gdynia

Mali mieszkańcy Gdyni będą mieli swój bal

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

W Gdyni już po raz ósmy odbędzie się wielki bal karnawałowy dla dzieci. Wydarzenie co roku przyciąga najmłodszych gdynian. Tegorocznym tematem przewodnim jest „Rejs do krainy Wikingów”. Wstęp na bal jest bezpłatny, ale biletowany.

Wielki bal karnawałowy odbędzie się 1 lutego w hali widowisko-sportowej Gdynia Arena. Wstęp na bal jest bezpłatny, ale biletowany. Rejestracja ruszy 25 stycznia.

Impreza odbędzie się w sobotę 1 lutego br. w hali widowisko sportowej Gdynia Arena, która tego dnia zmieni się w najradośniejsze miejsce w Gdyni. W tym roku zabieramy młodych Gdynian w podróż śladami wikingów. Świat wikingów to przede wszystkim bogata kultura, rytualne śpiewy, tańce, duchowość i dużo wspólnej zabawy – informuje Beata Szadziul, naczelnik Wydziału Polityki Rodzinnej.

Na uczestników tego wydarzenia czekać będą różnorodne zajęcia kreatywne, pokazy edukacyjne oraz animacje, minisesja zdjęciowa, fotobudka, pokazy edukacyjne, warsztaty naukowe, warsztaty decoupage, zdobienie ekotoreb, tworzenie breloków z filcu, warsztaty recyklingowe, dmuchane zjeżdżalnie, zabawy sportowe, zajęcia zręcznościowe, malowanie twarzy, balonowe zwierzątka. Najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, minikina oraz z wielu innych zabaw.

Wstęp na bal jest bezpłatny, ale biletowany. Rejestracja na stronie www.gdyniarodzinna.pl zostanie uruchomiona 25 stycznia o godzinie 16:00.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24