17.02.2020 14:00 0 rp/TTM

W zimnej wodzie, ale w gorącej atmosferze świętowali pierwsze urodziny

Fot. Damian Klechowicz/TTM

Sobotnie (15 lutego) spotkanie dla miłośników chłodnych kąpieli ze Stowarzyszenia Wejherowskie Morsy było wyjątkowe. Były to pierwsze urodziny klubu, który liczy już prawie 70 członków.

„W wodzie jest cieplej niż na lądzie” – komentowali uczestnicy urodzinowego morsowania. Choć trudno w to uwierzyć tym, którzy na lądzie pozostali, patrząc na morsów, można było poczuć gorącą atmosferę, i to z daleka. Grupa śmiałków, jak co tydzień, wskoczyła do zimnych wód jeziora Dobre.

Nawet pogoda dzisiaj z nami jest, frekwencja też nam dopisała, więc to będą huczne urodziny – komentował Zenon Pawlak, prezes Stowarzyszenia Wejherowskie Morsy.

Fot. Damian Klechowicz/TTM

Fot. Damian Klechowicz/TTM

Po energicznej rozgrzewce, która dała się we znaki wszystkim uczestnikom, a nawet dziennikarzom Twojej Telewizji Morskiej, którzy byli na miejscu, przyszedł czas na mroźną kąpiel – z balonami i symboliczną lampką szampana. Oczywiście w wodzie.

Fot. Damian Klechowicz/TTM

To jest sposób na życie. Mam 73 lata i czuje się świetnie – komentowała po wyjściu z wody Teresa Uzdrowska.

Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM

Przed morsami kolejne lata wspólnych spotkań i integracji oraz lodowatych kąpieli. A tych ostatnich miłośnikom morsowania zawsze jest mało!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24