19.02.2020 14:05 1 mike/Wejherowo.pl

Wejherowo zaprasza do udziału w Jarmarku Wielkanocnym

Fot. archiwum

W dniach 4–11 kwietnia na placu Jakuba Wejhera odbędzie się Wejherowski Jarmark Wielkanocny. Miasto zaprasza do udziału w imprezie wszystkich chętnych wystawców. Termin dostarczenia formularza zgłoszeniowego upływa 4 marca.

Tradycyjne produkty regionalne mogą być prawdziwą ozdobą świątecznego stołu. Okazją, by się w nie zaopatrzyć, są jarmarki świąteczne, które organizują władze wielu miast. Nie inaczej jest w Wejherowie, gdzie na tydzień przez Wielkanocą placem Jakuba Wejhera zawładną kupujący i sprzedający. Przedstawiciele wejherowskiego magistratu zapraszają tych drugich do udziału w imprezie.

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku Wielkanocnym, w charakterze wystawców mogą składać formularz zgłoszeniowy do 4 marca 2020 r., do godz. 15:30 w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195, lub w Ratuszu przy pl. Jakuba Wejhera 8 – czytamy na stronie Wejherowo.pl.

Dokumenty można również przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]. Wzór umowy na dzierżawę stoiska, regulamin jarmarku oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta Wejherowa.

Źródło: Wejherowo.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24