07.03.2020 10:04 0 Kwt/UM Wejherowo

Wejherowianin zagra w zupełnej ciemności i zabierze w świat zmysłów

Mat. pras./fot. Stanisław Składanowski

W podróż do krainy muzyki i zmysłów zabierze słuchaczy Artur Sychowski. We wtorek 31 marca o godzinie 19:00 w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie odbędzie się niezwykły koncert fortepianowy. Wejherowianin zagra w ciemności.

Gra w ciemności i taki sposób odbioru muzyki wyostrza słuch.

Moja sztuka jest dla ludzi, nie dla mnie, i pragnę ją w taki sposób transformować – mówi Artur Sychowski. – Jako twórca chcę rozprzestrzeniać dobre intencje, dlatego tworzę. Muzyka otwiera serca i potrafi wyzwolić miłość. Zmieniając podejście do muzyki i sztuki w wyjątkowe emocjonujące wydarzenie, chciałbym pokazać światu nowe wymiary i ożywić to, czym naprawdę może być doświadczanie muzyki.

Wejherowianin występuje pod pseudonimem artystycznym ARTur, który zainspirowany został imieniem. Za pseudonimem stoi także cała ideologia, którą można sprecyzować mottem „your art. your style”.

Artur Sychowski jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodej generacji. Wykorzystuje wszechświat jako pole inspiracji do pracy twórczej. Ten dwudziestopięcioletni utalentowany wejherowianin promuje miasto, tworząc przy tym świat wypełniony sztuką.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24