04.06.2020 18:03 0 mike/mat. pras.

Zawodnicy Grand Prix Gdyni 2020 skorzystają z nowoczesnej aplikacji

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Nowa rzeczywistość, związana z koniecznością organizacji wirtualnych biegów, stawia nowe wyzwania. Aby im podołać, organizatorzy Wirtualnego Biegu Świętojańskiego przygotowali nowoczesne rozwiązanie dla uczestników. Chodzi o specjalną aplikację, która pozwoli zsynchronizować wszystkie dane z innych aplikacji monitorujących aktywność fizyczną.

Sama impreza odbędzie się w dnia 26–28 czerwca. Jak zapewniają jej organizatorzy, ma być ona początkiem nowej ery dla zawodów wirtualnych, które cieszą się coraz większą popularnością. A zawodników w rywalizacji wspomoże najnowsza technologia.

Wszyscy uczestnicy, jako pierwsi w Polsce, będą korzystać z najnowszej technologii o nazwie VRace by Sport Heroes. Jest to zupełnie nowe narzędzie, które ułatwi rywalizację i porównywanie aktywności w wyścigach i wyzwaniach wirtualnych – mówi Maciej Pawłowski, przedstawiciel organizatora Grand Prix Gdyni.

Jakie korzyści zapewni sportowcom platforma VRace by Sport Heroes? Zawodnicy otrzymają od razu dostęp do klasyfikacji, po tym jak przebiegną swój dystans. Nie trzeba więc wykonywać zrzutów z ekranu czy robić zdjęć i przesyłać ich do organizatora. Wszystkie rezultaty zebrane od poszczególnych uczestników biegu od razu trafią do jednej, ogólnodostępnej bazy w czasie rzeczywistym. Warto zaznaczyć, że narzędzie współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami, które służą do monitorowania aktywności fizycznej.

Obsługa VRace by Sport Heroes jest bardzo prosta i intuicyjna. Co najważniejsze, użytkownicy tej platformy nie muszą za każdym razem pamiętać, by przesłać wyniki ze swoich aplikacji po skończonych zawodach czy treningu – VRace by Sport Heroes zrobi to za nich od razu, dzięki automatycznej synchronizacji danych – wyjaśnia Maciej Pawłowski.

Mat. pras.

Warto również podkreślić, że korzystanie z platformy będzie bezpłatne. Szczegółowa instukcja dotycząca logowania jest dostępna pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24