10.06.2020 10:09 0 mike

Konkurs rozstrzygnięty – dziękujemy za wyprawę do świata dzieciństwa!

Mat. red.

Rozstrzygnęliśmy już naszą zabawę konkursową pn. „Towarzysz mojego dzieciństwa – ulubiona zabawka”. Dziękujemy Wam przede wszystkim za aktywny udział i podzielenie się swoimi zdjęciami, tym bardziej, że niektóre z nich były bardzo osobiste. Oprócz tego, że wszyscy dobrze się bawiliśmy, mogliśmy też nieco przedłużyć sobie bardzo sympatyczne święto, jakim jest Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Tym razem zaproponowaliśmy Wam sentymentalną podróż w czasy dzieciństwa, w którą mogliśmy się wspólnie udać za sprawą ulubionych zabawek. Okazuje się, że moc wspomnień i pięknych chwil zabawy może być magiczna. A zabawki? Niekoniecznie muszą być nowoczesne, naszpikowane elektroniką i multimedialne, by przypomnieć nam niezapomniane momenty. Na Waszych zdjęciach nie brakowało zatem poczciwych pluszaków, modeli aut, lalek czy koników na biegunach. Po raz kolejny potwierdza się zasada, że piękno może tkwić w prostocie.

Jak zwykle, nasza komisja konkursowa musiała się natrudzić, by wybrać wyróżnione zdjęcia. Praktycznie wszystkie fotografie nas urzekły, a wiele z nich było bardzo szczerych i osobistych. Pierwszą nagrodę postanowiliśmy przyznać pani Kindze. Bohaterką jej zdjęcia jest niewielka laleczka, która już od 25 lat towarzyszy naszej Czytelniczce, i to na co dzień.

Wciąż jest ze mną, przypominając beztroskie czasy dzieciństwa. Zazdroszczę jej strasznie, bo jej wiek zdradza jedynie delikatnie pożółkły plastik na kwiatku i grzywce – napisała w mailu do naszej redakcji pani Kinga.

Mat. red.

Właśnie ten emocjonalny związek z prostą, niewielką zabawką ujął nas najbardziej. Jak widać po zdjęciach, które wyróżniliśmy drugim i trzecim miejscem, królowie zabawy sprzed lat, czyli lalka i miś, nadal mogą zajmować eksponowaną pozycję we wspomnieniach i dosłownie – we wnętrzach domów.

Mat. red.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłane zdjęcia i za to, że mogliśmy wspólnie przenieść się do czasów beztroskiego dzieciństwa.

Partnerami konkursu byli: Centrum Handlowe Auchan Port Rumia, Producent gier planszowych Alexander, Funpark Croco-Roco najfajniejsze sale zabaw w mieście, Centrum Nauki Experyment.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24