21.06.2020 18:39 4 Kwt

Gryf Wejherowo przegrywa z Górnikiem Łęczna

Żółto-czarni przegrali na Wzgórzu Wolności z trzecią drużyną w tabeli – Górnikiem Łęczna. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Do ostatnich minut meczu wydawało się, że Gryf zremisuje z Górnikiem Łęczna, jednak w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, cenny punkt wyrwał żółto-czarnym zawodnik gości. Gryf Wejherowo z 14 punktami znajduje się na ostatniej pozycji w tabeli.

21 czerwca 2020, 15:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)

Gryf Wejherowo 1-2 Górnik Łęczna

Marcin Burkhardt 86 - Bartosz Śpiączka 19, Aron Stasiak 88

Gryf: 12. Wiesław Ferra - 23. Szymon Nowicki, 6. Oskar Sikorski, 18. Marcin Burkhardt, 11. Tomasz Kolus (84, 19. Nikodem Sroka) - 7. Mikołaj Gabor, 21. Jakub Pek, 14. Jakub Godlewski (67, 17. Dawid Pilarski), 9. Kewin Przygoda (59, 10. Mateusz Goerke), 13. Mariusz Sławek (67, 8. Karol Baranowski) - 5. Kamil Kankowski.

Górnik: 44. Adrian Kostrzewski - 6. Paweł Sasin, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leândro (86, 9. Aron Stasiak) - 24. Michał Goliński (69, 93. Karol Turek), 7. Tomasz Tymosiak, 8. Marcin Stromecki, 28. Paweł Wojciechowski (72, 26. Adrian Cierpka), 23. Dominik Lewandowski - 18. Bartosz Śpiączka (84, 19. Przemysław Banaszak).

żółta kartka: Midzierski.

sędziowała: Ewa Augustyn (Gdańsk).