10.07.2020 11:25 1 rp/gdynia.pl

Wirtualne popisy pilotów na niebie: szykuje się kolejna odsłona Aerobalticu 

Fot. Aerobaltic.pl

W tym roku nieba nad Gdynią nie opanują latający akrobaci, jak miało to miejsce przez ostatnie trzy lata. Organizatorzy Aerobalticu nie zapomnieli jednak o miłośnikach wysokich lotów. Wydarzenie przeniesie się do sieci. Na jeden dzień ożyją lotnicze wspomnienia.

W programie są m.in.: spotkania z najlepszymi pilotami i organizatorami podniebnych pokazów. Internetowe możliwości pozwolą na połączenie się z lotnikami i grupami pokazowymi z zagranicy.

Goście internetowego show będą rozmawiać m.in. o lotnictwie w erze pandemii czy lotniczych przygodach. Zdradzą również tajniki przygotowań do swoich pokazów oraz zaprezentują najnowsze nowinki z dziedziny awiacji.

Fot. Gdynia.pl

Odsłonięte zostaną też kulisy przygotowań do lotów pokazowych. A to wszystko będzie nadawane wprost ze studia na lotnisku w gdyńskich Babich Dołach. Wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia. Internetowa transmisja rozpocznie się w samo południe, a zakończy o godz. 15:00. Będzie można ją oglądać na stronie www.aerobaltic.pl oraz na kanałach społecznościowych Gdynia Aerobaltic.

Warto wspomnieć, że zespół pracujący przy gdyńskim airshow zdobyło prestiżową nagrodę w kategorii Mediów i Marketingu dla organizatorów pokazów lotniczych. Wyróżnienie miało miejsce podczas European Airshow Council Convention 2020 w Brukseli.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24