01.09.2020 14:30 0 raz/autopromocja Autopromocja

Pupil na wakacjach – efekty zabawy fotograficznej!

Fot. Mat. pras.

Jak rodzinny wyjazd na wakacje, to również z naszymi domowymi zwierzątkami. Chcąc promować zabieranie ze sobą na urlopowe wycieczki czworonożnych członków rodziny, zapraszamy do udziału w fotograficznej zabawie!


AKTUALIZACJA 1 WRZEŚNIA

Wakacje dobiegły już końca, podobnie jak nasza fotograficzna zabawa do której zachęcaliśmy naszych Czytelników przez minione dwa miesiące. Okazuje się, że wśród nich nie brakuje miłośników morskich przygód i wakacyjnych wycieczek, a co najważniejsze - tym aktywnościom zawsze towarzyszą czworonożni przyjaciele. Świetnie pływają, uwielbiają morskie fale, łapią promienie słoneczne i poznają nowych przyjaciół. Niekiedy są fotografowani jak 'prowadzą samochody', innym razem jak odpoczywają po wakacyjnym wysiłku. W każdym z przypadków wakacyjnych pupili - nie brakuje zadowolenia na ich pyszczkach. Poniżej efekty naszej wakacyjnej zabawy. Dziękujemy za udział i zazdrościmy tak wspaniałych, wakacyjnych chwil.

Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik. Fot. Czytelnik. Fot. Czytelnik. Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik. Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik.jpg Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik


AKTUALIZACJA 18 SIERPNIA

Wakacje powoli się kończą, a nasi czworonożni przyjaciele korzystają z ostatnich promieni słonecznych. Jedni wciąż aktywnie, inni na kanapie ale zawsze w towarzystwie swoich właścicieli, naszych Czytelników, którzy nie zapominają zrobić im przy tym pamiątkowego zdjęcia. Kilka wakacyjnych ujęć poniżej w galerii, a my przypominamy, że nasza fotograficzna zabawa trwa do końca wakacji - zostało jeszcze trochę czasu.


AKTUALIZACJA 17 LIPCA

Opalają się w blasku słońca, kąpią w Bałtyku, spacerują po górach – pupile mieszkańców Nordy zwiedzają świat w czasie wakacji. Nie narzekają na nudę i nadmiar obowiązków, ale przede wszystkim nie opuszczają swoich właścicieli-fotografów na krok. Poniżej galeria zdjęć z początku naszej fotograficznej zabawy, do której wciąż zachęcamy naszych Czytelników.


Wakacje to czas, który często spędzamy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi na wspólnym odkrywaniu nowych miejsc. Coraz więcej hoteli, pensjonatów, czy gospodarstw agroturystycznych otwiera swoje podwoje dla gości z psami i kotami. Nie musimy już szukać dla nich opieki na czas wyjazdu, a możemy razem cieszyć się podróżą i zwiedzaniem ciekawych miejsc w kraju i na świecie.

Dlatego chcemy zaprosić naszych Czytelników do wspólnej zabawy fotograficznej. Zachęcamy do wysyłania zdjęć ze zwierzakami, które będziemy publikować. W ten sposób chcemy pokazać wszystkim, jak dobrze jest spędzać czas w towarzystwie naszych kudłatych podopiecznych. Nikt tak dobrze nie pokaże ich uroku i dobrego nastroju, jak kochający opiekun.

Tą zabawą, chcemy również promować wspólne wyjazdy i spędzanie wakacji, po to, aby żaden zwierzak nie musiał tęsknić za swoim przyjacielem.

Zapraszamy do zamieszczania zdjęć w wiadomości na facebookowym profilu Nadmorski24.pl.


Czytaj również: