13.10.2020 12:00 0 raz

Hel: Wracają internetowe transmisje z urzędu

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Władze Helu poprzez transmisje internetowe będą informować mieszkańców o wytycznych związanych z epidemią koronawirusa. Będzie też można zadawać pytania. Spotkania w sieci z urzędnikami odbywać się będą w piątki.

W każdy piątek o 11:00 (do odwołania) odbywać się będą transmisje wystąpienia burmistrza Helu, Mirosława Wądołowskiego – poinformowali przedstawiciele ratusza. Podczas transmisji włodarz wraz ze swoimi współpracownikami przekaże informacje na temat funkcjonowania miasta w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Dlaczego w piątek, a nie w środy, jak wstępnie zapowiadał burmistrz Helu? Prezes Rady Ministrów wraz z Ministrem Zdrowia zapowiedzieli, że najnowsze wytyczne przekazywać będą w czwartek lub w piątek rano. Stąd zmiana transmisji z Urzędu Miasta Helu, by burmistrz wraz ze współpracownikami mogli przekazać obowiązujące wytyczne – wyjaśniają helscy urzędnicy.

Transmisję będzie można zobaczyć na kanale Miasta Helu na portalu Youtube .

Zachęcamy do przesyłania pytań, na które chcielibyście Państwo uzyskać od burmistrza odpowiedź. Pytania można wysyłać na adres e-mail lub SMS 735 954362 – zachęcają przedstawiciele urzędu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24