15.10.2020 15:10 12 NW

Wejherowo: Kobieta weszła pod koła samochodu?

Fot. Monika Wejer/TTM

W Wejherowie na ulicy Sobieskiego doszło do potrącenia. Poszkodowana została 60-letnia kobieta, która zabrana została do szpitala. Kobieta prawdopodobnie wbiegła pod koła jadącego samochodu w miejscu niedozwolonym.

W czwartek (15 października) około godziny 14:00 na ul. Sobieskiego w Wejherowie, na wysokości sądu pod koła samochodu wpadła starsza kobieta.

Do potrącenia kobiety przez kierowcę samochodu Fiat doszło prawdopodobnie w momencie, gdy piesza wbiegła na jezdnię w miejscu niedozwolonym - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Fot. Monika Wejer/TTM

Fot. Monika Wejer/TTM

Na miejsce wezwano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowana, ze względu na odniesione urazy, została zabrana do szpitala. Policjanci zbadali kierowcę alkomatem, który nie wykazał alkoholu w wydychanym powietrzu. Pod tym kątem mają także zbadać poszkodowaną.

Fot. Monika Wejer/TTM

Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Jednocześnie apelują do pieszych, jako niechronionych uczestników ruchu, by przestrzegali przepisów ruchu pieszego i drogowego i przechodzili na druga stronę jezdni tylko w miejscach do tego wyznaczonych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24