18.10.2020 15:15 0 Kwt

Zaginęła mieszkanka Luzina, szuka jej policja i bliscy

fot. Facebook

W czwartek (8 października) zaginęła Anna Dampc. Kobieta ostatni raz była widziana, gdy wychodziła ze swojego domu w Luzinie. Ostatni kontakt z rodziną zaginiona nawiązała 10 października.


Aktualizacja, 19 października, godz. 15:00

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie asp. sztab. Anetta Potrykus, poszukiwana Anna Dampc została odnaleziona. Czynności zostały zakończone.


Zgłoszenie o zaginięciu mieszkanki Luzina wpłynęło do nas 15 października. Kobieta ostatni raz była widziana w Luzinie 8 października. Cały czas trwają jej poszukiwania – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

We wrześniu zaginiona miała wypadek, który spowodował paraliż prawej strony twarzy i być może zaniki pamięci.

Po raz ostatni kontaktowała się z synem 10 października, powiedziała mu, że znajduje się w klinice medycznej w Gdańsku i w najbliższych dniach wraca do domu. Policja ustaliła, że niestety pani Anna nigdy w tej klinice się nie leczyła – czytamy na profilu społecznościowym "Gdziekolwiek jesteś".

Pani Anna ma około 165 cm wzrostu i włosy farbowane na kolor rudy. Zaginiona ma niebieskie oczy i jest krępej budowy ciała. W dniu zaginięcia najprawdopodobniej miała na sobie skórzaną kurtkę tzw. "ramoneskę".

Osoby mające jakiekolwiek informacje o losie zaginionej, proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji w Wejherowie, pod numerem alarmowym 112 oraz z bliskimi zaginionej pod numerem 571 335 306 i 507 754 740.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24