06.11.2020 15:45 41 raz

Tragiczny wypadek w Jastrzębiej Górze

Fot. KPP Puck

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Jastrzębiej Górze w czwartek (5 listopada). Po tym, jak samochód osobowy uderzył w latarnię, zginęły dwie osoby. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać śledczy.


Aktualizacja, godz. 15:45

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca forda najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności. Nie dostosował także prędkości do panujących na drodze warunków.

Na skutek wypadku zginęła dwójka młodych ludzi – kobieta i mężczyzna. A dwie inne osoby zostały poszkodowane.

Policjanci informują, że na tę chwilę nie są znane personalia osób uczestniczących w zdarzeniu. Jeśli ktoś posiada informacje dotyczące uczestników wypadku, proszony jest o pilny kontakt z dyżurnym puckiej policji, dzwoniąc pod numer tel.: 47 742 52 22.

Fot. KPP Puck


Do tragicznego wypadku doszło około godziny 23:00 w czwartek (5 listopada). Na ulicy Rozewskiej w Jastrzębiej Górze samochód osobowy uderzył w betonowy słup oświetleniowy, w wyniku czego dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Samochód osobowy uderzył w przydrożną latarnię – poinformował mł. kpt. Krzysztof Minga z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku. – Pojazdem podróżowały cztery osoby. Dwie zginęły na miejscu, dwie zostały poszkodowane.

Fot. KP PSP Puck

Na miejscu pracowały dwa zastępy JRG Puck, OSP Jastrzębia Góra i OSP Chłapowo.

Fot. KP PSP Puck


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24