03.03.2021 13:30 41 NW/KPP w Wejherowie

Narkotyki ukrywał w piekarniku

Źródło:KPP w Wejherowie

Kryminalni zatrzymali 40-latka, który w piekarniku trzymał… narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut, za który spędzić może w więzieniu od roku do dziesięciu lat. Mundurowi zabezpieczyli prawie 100 gramów amfetaminy i blisko 250 gramów marihuany.

Mieszkaniec powiatu wejherowskiego wpadł w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Dzięki pracy funkcjonariuszy w mieszkaniu 40-latka zabezpieczono ponad 300 gramów narkotyków.

Jak się okazało, zabronione substancje schował w piekarniku. Mundurowi zabezpieczyli prawie 100 gramów amfetaminy oraz prawie 250 gramów marihuany – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy KPP w Wejherowie.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do wejherowskiej komendy. Noc spędził w policyjnej celi. We wtorek (2 marca) został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Jak dodaje policja, wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24