04.03.2021 15:30 24 NW

Rusza remont mostu w Redzie. Nie obejdzie się bez utrudnień

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Most na rzece Reda, który zlokalizowany jest tuż za zjazdem z DK6 w drogę wojewódzką nr 216 zostanie zamknięty. Powodem jest jego przebudowa, która konieczna jest ze względu na bardzo zły stan techniczny.

Od poniedziałku (8 marca) kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Gruntowny remont przejdzie most na ulicy Puckiej w Redzie. Jest on już w złym stanie technicznym i jak podkreślają władze miasta – wymaga gruntownego remontu ze względu na bezpieczeństwo osób z niego korzystających.

Na czas zamknięcia odcinka drogi w Redzie zostaje zmieniona organizacja ruchu. Dla samochodów o wadze do 3,5 tony wyznaczono objazd ulicami Obwodową i Kazimierską. Cięższe pojazdy zostaną skierowane objazdem przez Krokową. Piesi będą mogli nadal poruszać się specjalną kładką, która wybudowana została na czas przebudowy mostu.

Źródło:reda;eu

Zmiany wprowadza także MZK Wejherowo. Dotyczą one kursowania autobusów na linii 8, która przez trzy miesiące poruszać będzie się po zmienionej trasie, z pominięciem podjazdu do Ciechocina. Obsługę Ciechocina zapewniać będą nadal linie 9 i 18.

Źródło:reda;eu


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24