24.03.2021 15:00 7 WH

MZK Wejherowo w telefonie - powstała aplikacja z rozkładem jazdy

Zdjęcie ilustracyjne, źródło:pixabay.com

Wejherowianin Damian Sikora stworzył aplikację mobilną, dzięki której każdy pasażer MZK Wejherowo będzie miał szybki dostęp do rozkładów jazdy. Co ważne, aplikacja jest darmowa i działa bez podłączenia do internetu.

Czas na rewolucję dla wszystkich pasażerów Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo – zarówno dla stałych i okazjonalnych podróżnych. Powstała aplikacja mobilna, gdzie znajdziemy wszystkie informacje o wejherowskich liniach autobusowych. Użytkownicy mogą zobaczyć trasy, przystanki oraz godziny odjazdów autobusów.

Aplikacja została przygotowała przez Damiana Sikorę z Wejherowa. Mężczyzna zawodowo zajmuje się programowaniem. Pomysł był spontaniczny i wynikał z potrzeby. Dotychczas spersonalizowana aplikacja dla podróżnych MZK Wejherowo nie była dostępna na rynku.

Rozkład jazdy jest na bieżąco aktualizowany. Pasażer wybiera linię, która go interesuje. Następnie kierunek. Potem pojawia się lista przystanków i można wybrać skąd chcemy odjechać – tłumaczy Damian Sikora, twórca aplikacji.

Źródło: Google Play

Źródło: Google Play

Aplikacja mobilna „Rozkład jazdy MZK Wejherowo” jest darmowa i dostępna, gdy nie mamy połączenia z internetem. Mogą z niej korzystać użytkownicy telefonów komórkowych i tabletów z systemem Android.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24