06.04.2021 13:22 16 NW/Mieczysław Struk/facebook

Augustyniak otrzymał wysokie stanowisko w Urzędzie Marszałkowskim

Źródło:Mieczysław Struk.facebook

Tomasz Augustyniak stracił stanowisko Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego pod koniec stycznia tego roku. Decyzję tą podjął Główny Inspektor Sanitarny Krzysztof Saczka. Więcej na ten temat przeczytać można w naszym poprzednim artykule na ten temat.

Tomasz Augustyniak nie musiał długo szukać nowego zajęcia. We wtorkowe (6 kwietnia) popołudnie marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk poinformował na swoim profilu na facebooku, że Augustyniak zasili samorządowy zespół i zajmie się tym, na czym zna się najlepiej.

Mogę się tylko cieszyć, że Dyrektor Tomasz Augustyniak na kolejne miejsce pracy wybrał Departament Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Pozyskanie takiego specjalisty i osoby zaangażowanej w realizację powierzonych obowiązków to duża radość – czytamy w poście zamieszczonym przez marszałka Mieczysława Struka.

Były Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny objął stanowisko zastępcy dyrektora Departamentu Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Dyrektor Tomasz Augustyniak będzie robił to co potrafi robić najlepiej, czyli dbać o nasze zdrowie w bardzo trudnym czasie, co udowodnił swoją pracą w pomorskim Sanepidzie. Witamy w zespole samorządowym! - dodaje Struk.

Kiedy Dyrektor Tomasz Augustyniak żegnał się z pracą w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oczywistym...

Opublikowany przez Mieczysław Struk Wtorek, 6 kwietnia 2021


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24