07.04.2021 19:00 6 NW/KPP w Pucku

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości potrąconego mężczyzny

Fot. KPP Puck

We wtorek (6 kwietnia) doszło do tragicznego wypadku. Na trasie DW 216 pomiędzy Celbowem a Puckiem 24-letnia kierująca potrąciła starszego mężczyznę. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorek (6 kwietnia) około godz. 23:00. Dyżurny otrzymał zgłoszenie o zaistniałym wypadku i natychmiast wysłał na miejsce policjantów.

Ustalono, że kierująca volkswagenem 24-letnia mieszkanka powiatu puckiego potrąciła mężczyznę w wieku około 60-70 lat, który poruszał się poboczem drogi. Poszkodowany w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Jak informują mundurowi, kierująca była trzeźwa.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli teren i organizowali ruch alternatywny. Śledczy z technikiem kryminalistyki, pod nadzorem prokuratora i biegłego lekarza, zgromadzili ślady podczas oględzin. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku będą ustalane podczas policyjnego śledztwa – podaje st. sierż. Ewa Bresińska z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Fot. KPP Puck

Trwają czynności zmierzające do potwierdzenia danych personalnych potrąconego mężczyzny. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku i okoliczności samego zdarzenia proszone są o pilny kontakt z pucką policją pod numerem telefonu: 47 742 52 22 lub 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24