20.04.2021 12:56 0 WH/mat.pras.

Drużyna z Luzina odpadła z ekstraklasy kobiet

Źródło: mat. pras.

W piątek (16 kwietnia) zawodniczki z GOSRiT Energę Mar-Bruk ZRB Luzino rozegrały ostatni mecz w ekstraklasie kobiet w tenisie stołowym. Drużyna JKTS Jastrzębie-Zdrój swój dorobek powiększyła do siedmiu punktów.

Przypomnijmy, że w tym sezonie tenisistki stołowe z Luzina zaliczyły swój debiut w ekstraklasie. Po ośmiu miesiącach zakończyła się ich przygoda w tej klasie ligowych rozgrywek. Na koncie zawodniczki uzbierały cztery punkty.

Przed naszymi zawodniczkami jeszcze kilka zawodów indywidualnych, w których nasze tenisistki między innymi walczyć będą o medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski – informuje Piotr Klecha, prezes KTS-K Luzino.

W piątek (16 kwietnia) rozegrano spotkanie pomiędzy JKTS Jastrzębie-Zdrój i GOSRiT Energa Mar-Bruk ZRB Luzino. Decydująca była ostatnia gra - Julia Bartoszek (Jastrzębie-Zdrój) pokonała Magdę Płotka 3:1 (Luzino). Wcześniej zawodniczka JKTS-u wygrała także z liderką drużyny z Luzina – Mają Miklaszewska 3:2. Walka zakończyła się wynikiem 3:2. To trzecia wygrana dla zespołu ze Śląska w aktualnym sezonie.

JKTS Jastrzębie-Zdrój powiększył swój dorobek do siedmiu punktów. Do zakończenia sezonu rozegrają jeszcze dwa spotkania.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24