10.05.2021 08:20 0 NW

Ostatnia szansa! Uchwyć polską flagę w obiektywie i zgarnij nagrody

Fot. archiwum

Rusza kolejna edycja naszego konkursu „Polska flaga w obiektywie – taką kocham i szanuję”. Czekamy na zdjęcia, w których pokażecie swoje przywiązanie do narodowych symboli i barw. Mogą to być nowe fotografie lub takie, które odszukacie w swoim archiwum – liczy się kreatywność!

W ubiegłym roku nasz konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na jego kontynuację.

Biało-czerwone barwy są znakiem rozpoznawczym i symbolem Polski. Maj to szczególny miesiąc - obchodzimy wówczas rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dzień Flagi. Symbole narodowe są w tym czasie eksponowane - wykorzystajmy to i je sfotografujmy!

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody, w tym m.in. kosz pełen delikatesów, książki z Wydawnictwa Biały Kruk, zestawy prezentowe z firmy Aeropact i różne gadżety! Przyznamy nagrodę główną i dwa wyróżnienia.

Na wasze zdjęcia czekamy od 2 do 10 maja 2021 roku. Prace można przesyłać na adres: [email protected] W tytule maila prosimy wpisać „Konkurs Flaga w obiektywie”, a w treści maila imię, nazwisko i numer telefonu.

Niech poniesie was wyobraźnia – technika wykonania pracy konkursowej jest dowolna. Liczymy na waszą kreatywność!

Partnerami konkursu są: Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej OPEC, Fundacja im. Franciszka Stefczyka, Port Gdynia, Aeropact, Sieć Delikatesów Justynka, Wydawnictwo Biały Kruk.

Regulamin konkursu


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24