18.05.2021 13:30 14 PM

Aktorka z Wejherowa zagrała w popularnym na całym świecie serialu

Fot. Netflix

Aby stworzyć aplikację, która zrewolucjonizuje życie erotyczne i da im wygraną w konkursie, trzy przyjaciółki muszą najpierw nabrać nieco doświadczenia w tej dziedzinie – to opis nowego polskiego serialu na platformę Netflix, w którym jedną z głównych ról gra pochodząca z Wejherowa Sandra Drzymalska.

Serial "Sexify" opowiada o losach Moniki – studentki oraz jej dwóch koleżanek. Dziewczyny pracują wspólnie nad aplikacją, która miałaby zoptymalizować kobiecy orgazm. W rolę Moniki wcieliła się wejherowianka Sandra Drzymalska. O produkcji jest teraz głośno nie tylko w Polsce, ale i na świecie - serial jest numerem jeden w wielu krajach, między innymi w Indiach czy Libanie.

Jak opisuje producent filmu, Monika grana przez Sandrę Drzymalską – dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu - w zespole pełni rolę ekspertki od seksu. Rola Drzymalskiej w "Sexify" jest bardzo odważna, już w pierwszym odcinku nie brakuje śmiałych scen łóżkowych.

Sandra urodziła się w 1993 roku w Wejherowie. Jest absolwentką liceum „Sobieskiego” w Wejherowie i aktorką Teatru „Prawie Lucki”. W 2017 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jest znana z takich produkcji jak Belfer, Listy do M. 2 czy Stulecie winnych.

Wkrótce młodą aktorkę z Wejherowa będziemy mogli zobaczyć w komedii akcji "Najmro. Kocha, kradnie szanuje" u boku Dawida Ogrodnika.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24