04.06.2021 11:30 0 NW/Port Lotniczy w Gdańsku

Z Gdańska do Malagi i norweskiego Narwiku

Źródło:Port Lotniczy w Gdańsku

Siatka połączeń Wizz Air poszerza się o kolejne kierunki. Samoloty od lipca latać będą z Gdańska do hiszpańskiej Malagi, a od października do norweskiego Narwiku.

Malaga to drugie co do wielkości po Sewilli miasto regionu Andaluzja. Kurort położony jest nad Morzem Śródziemnym i ma aż 16 plaż. Od 17 lipca dostać się tam będzie można z Gdańska samolotami Wizz Air.

Przewoźnik oferować będzie dwa loty w ciągu tygodnia – we wtorki i soboty. Bilety są już w sprzedaży, a ich koszt to ok 140 zł w jedną stronę.

Źródło:Port Lotniczy w Gdańsku

Jesienią natomiast uruchomione zostaną połączenia do Narwiku. Loty realizowane będą od 1 października w poniedziałki i piątki, w cenie od 109 zł za bilet w jedną stronę.

Narwik to miasto o portowym charakterze. Położone jest ok. 240 km za kołem polarnym nad Morzem Norweskim.

Połączenia z Gdańska do Malagi i Narwiku to jeszcze więcej możliwości niskokosztowych podróży z Wizz. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci z Polski docenią możliwość odwiedzenia zarówno piaszczystych plaż Hiszpanii jak i malowniczych norweskich fjordów. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów Wizz" – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24