01.08.2021 15:33 1 WH/zrzutka.pl

'Płomienie strawiły oszczędności całego życia' - zbiórka na odbudowę domu po pożarze

Źródło: Zrzutka.pl

W jedną noc stracili dobytek, na który pracowali przez wiele lat. Trwa zbiórka na odbudowę domu w Mostach, który uległ zniszczeniu w trakcie pożaru. Liczy się każde wsparcie!

Przypomnijmy, że w nocy z 10 na 11 lipca 2021 doszło do pożaru domu wielorodzinnego w Mostach przy ul. Cedrowej. Ogień pojawił się na poddaszu i zajął dwa mieszkania, zaś mieszkania na parterze zostały zalane wodą. Więcej szczegółów - tutaj.

Trwa internetowa zbiórka na odbudowę domu.

W domu naszego kolegi Piotra doszło do pożaru, który rozpoczął się w mieszkaniu sąsiadów i w błyskawicznym tempie rozprzestrzenił się na sąsiednie dachy. Piotr zaalarmowany przez sąsiadów zdążył jedynie obudzić 6-letniego syna i szybko wydostać się z nim na zewnątrz. Nie było czasu, aby cokolwiek ratować. Po kilku godzinach intensywnej akcji straży pożarnej ogień został ugaszony. Jednak widok, jaki został po pożarze jest tragiczny - czytamy w opisie zbiórki.

Aktualnie pan Piotr z żoną i synkiem mieszkają u rodziny. Jednak straty są ogromne - w domu zalegają stosy spalonych rzeczy, a zalany parter nie nadaje się do mieszkania.

Płomienie strawiły oszczędności całego życia, ciężką pracę włożoną w budowę wymarzonego domu. Zniszczone zostały także różnego rodzaju pamiątki i utracone bezpowrotnie rzeczy osobiste - czytamy dalej.

Celem zrzutki jest uzbieranie 50 tys. złotych, które pozwolą wykonać pierwsze prace porządkowe. Trwa szacowanie strat, ale "biorąc pod uwagę ceny materiałów w tej chwili, to pieniędzy potrzeba sporo więcej". W tym przypadku każde wsparcie jest bezcenne.

Źródło: Zrzutka.pl Źródło: Zrzutka.pl Źródło: Zrzutka.pl Źródło: Zrzutka.pl Źródło: Zrzutka.pl Źródło: Zrzutka.pl Źródło: Pomorskie 998

Zbiórka znajduje się tutaj


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24