03.08.2021 11:00 1 AB

Przedostatnia kolejka Wakacyjnej Ligi za nami

facebook.com/Wakacyjna Liga Piłki Nożnej

W ubiegłym tygodniu zakończyły się zmagania czwartej kolejki Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej w Kębłowie. Przed ostatnią rundą zmagań liderami w swoich grupach wiekowych są: Dzikie Kaczki, Czerwone Diabły, Lechia oraz Sandały Mojżesza.

Tradycyjnie już najbardziej wyrównane rozgrywki odbyły się w kategorii do lat 21. W czwartym turnieju ligi zabrakło Albanii, która tym samym straciła szansę na finalny sukces. W półfinałach znalazły się Duma Pomorza, Zaraz Podam, Dzikie Kaczki oraz Budowa FC. Po bardzo wyrównanych starciach rozgrywki wygrała Budowa FC, która pokonała w finale Zaraz Podam. Trzecie miejsce zajęły Dzikie Kaczki. Ostatnia kolejka w tej grupie zapowiada się bardzo ciekawie. O zwycięstwo w rozgrywkach powalczą Dzikie Kaczki i Zaraz Podam, które dzielą tylko dwa punkty.

W grupie wiekowej do lat 14 nadal niepokonane są Sandały Mojżesza. W finale pokonały Milwood 4:1 tym samym udowodnili swoją dominację w lidze. Trzecie miejsce po wyrównanym meczu zdobyła Laga Na Olka. W klasyfikacji generalnej Sandały mają już 46 punktów przewagi nad FC Lagą. Milwood i Indonezja będą walczyć o trzecie miejsce.

W najmłodszych grupach wiekowych zwyciężyły Czerwone Diabły i Lechia.

Następna a zarazem ostatnia kolejka odbędzie się już w tym tygodniu na boisku Orlik w Kębłowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24