04.08.2021 11:30 9 AB

Gryf Wejherowo z kolejnymi wzmocnieniami

facebook.com/WKS Gryf Wejherowo

Gryf Wejherowo ogłosił kolejnych zawodników, którzy zagrają w nadchodzącym sezonie. Gracze powalczą o powrót do III ligi.

Po spadku do IV ligi władze klubu z Wejherowa postanowiły wprowadzić zmiany. Po rozwiązaniu kontraktu z trenerem Grzegorzem Nicińskim i zatrudnieniu Grzegorza Lisewskiego zmiany dotknęły też piłkarzy. Zespół poinformował o zakontraktowaniu nowych zawodników.

Do zespołu dołączył bramkarz Piotr Młynarczykowski. 21-latek jest wychowankiem Gryfa, jednak ostatnio reprezentował barwy Pogoni Lębork. Kolejnym 21-latkiem, który dołączył do zespołu jest Paweł Matejek. Wychowanek Arki Gdynia ostatnio grał w zespole z Kolbud. W drużynie zameldował się także inny wychowanek Arki, Maciej Wardziński. W ubiegłym sezonie grał w Stolemie Gniewino, który awansował do III ligi. Warto także wspomnieć o przedłużonym kontrakcie Macieja Szymańskiego, wieloletniego kapitana drużyny. Do jego zadań dojdzie także pełnienie funkcji asystenta trenera.

Piłkarze z Wejherowa mają już za sobą sparingi przygotowawcze do sezonu. Przegrali z rezerwami Arki 1:2. Z Arką II Gdynia spotkają się także w lidze. Oprócz porażki Gryf zremisował w sparingu z Zenitem Łęczyce i wygrał 4:1 z Błyskawicą Reda Rekowo. Klub swoją przygodę w IV lidze rozpocznie od spotkania z Wikędem Luzino na wyjeździe. Mecz rozpocznie się już 7 sierpnia o 17:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24