16.09.2021 17:03 1 WH/TTM

Wejher Cross Games - sportowcy z całej Polski i świata zjadą się do Wejherowa

Fot. archiwum TTM

W najbliższy weekend (18-19 września) na wejherowskiej hali sportowej rządzić będzie CrossFit. Przed nami piąta edycja Wejher Cross Games. Organizatorzy zapowiadają, że w zawodach wezmą udział cenieni sportowcy z Polski oraz Niemiec, Włoch, Ukrainy i Iranu.

Liczy się sprawność oraz szybkość. Skakanie, bieganie, dźwiganie i podnoszenie to tylko część tego czym charakteryzuje się CrossFit.

W sobotę i niedzielę (18-19 września) w hali sportowej przy szkole podstawowej nr 8 w Wejherowie odbędzie się osiem różnych treningów - gimnastycznych, siłowych, wytrzymałościowo- wydolnościowych, z dużymi ciężarami. Będą także biegi z przeszkodami.

To miejsce to absolutna perełka w skali kraju, która nam daje potężne możliwości. Mamy basen, boisko piłkarskie i halę sportową. Ta hala funkcjonuje jako element specjalny i niepowtarzalny w całej Polsce – mówi Bartosz Bartuś, organizator w rozmowie z Twoją Telewizją Morską.

W Wejher Cross Games udział weźmie ponad 160 uczestników z całej Polski oraz zagranicy – z Iranu, Niemiec, Włoch i Ukrainy.

Będzie na co popatrzeć. To topowi zawodnicy, którzy jeżdżą na największe zawody w Europie i na świecie, chcą nas odwiedzać, bo byli już u nas lub słyszą pozytywne opinie. Nasze zawody są wysoko umiejscowione w rankingu. W tym roku uderzamy wyżej i dokładamy wszelkich starań, aby być w tym roku najlepsi z najlepszych – zwraca uwagę Bartłomiej Szreder, organizator.

Szczegółowa rozpiska wydarzenia znajduje się w wydarzeniu na Facebooku. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24