13.10.2021 15:15 5 WH/UM w Wejherowie

Wejherowskie ‘złote pary’ z medalami od prezydenta

Fot. UM w Wejherowie

Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt wręczył małżeństwom Medale Róży za długoletnie pożycie małżeńskie. Wyróżnienie jest przyznawane przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Medale otrzymali: Elżbieta i Marian Cieklińscy, Urszula i Henryk Groth, Maria i Jerzy Lekner, Gabriela i Piotr Smagowscy, Leokadia i Jerzy Potrykus, Helena i Krzysztof Ruchalscy oraz Maria i Tadeusz Sipurzyńscy.

Pary zgromadziły się w wejherowskim pałacu. Prezydent miasta Krzysztof Hildebrandt wręczył małżeństwom kwiaty i upominki rzeczowe. Uroczystość uświetnił występ wokalisty Krzysztofa Krefta.

Jesteście Państwo dla nas wzorem, jak przeżyć pół wieku w zgodzie i miłości. Harmonia w długoletnich związkach często przekłada się na szczęśliwy ogół społeczeństwa. Myślę, że pozytywne nastawienie człowieka do życia, ale i do trudności, pozwala mu łatwiej przez nie przejść. To powoduje, że jest bardziej szczęśliwy. Nasi mieszkańcy przy takim nastawieniu na pewno są szczęśliwsi. Życzę Państwu kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia, radości, uśmiechu, jak również tego, aby cieszyć się życiem w każdym jego momencie – mówił podczas ceremonii Krzysztof Hildebrandt.

Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie Fot. UM w Wejherowie

Jubilaci w tym roku obchodzą złote gody, czyli 50-lecie małżeństwa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24