22.11.2021 15:00 0 AB/KPP Wejherowo

Znaleźli u niego prawie kilogram narkotyków. 24-latek zatrzymany

Źródło: KPP Wejherowo

Policjanci z wejherowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali podejrzanego 24-latka. Mężczyzna miał posiadać dużą ilość narkotyków. Podczas przeszukania jego domu znaleziono prawie kilogram różnych substancji.

Do zatrzymania doszło w zeszłym tygodniu. W przeszukaniu mieszkania, kryminalnym z wejherowskiej policji pomagali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej wraz z psem Edkiem, zajmującym się wykrywaniem narkotyków.

Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny w komodzie pod telewizorem policjanci ujawnili narkotyki, do których należała m.in. marihuana, amfetamina, ekstazy czy kokaina. Te wszystkie substancje zostały zabezpieczone, jak również waga elektroniczna i pieniądze - informuje Anetta Potrykus, rzecznik KPP Wejherowo.

Źródło: KPP Wejherowo Źródło: KPP Wejherowo Źródło: KPP Wejherowo Źródło: KPP Wejherowo

Łącznie oszacowano, że mężczyzna posiadał od prawie 500 do 2280 porcji narkotyków. 24-latek został przesłuchany i tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Usłyszał już zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24