21.06.2022 11:00 0 AB/mat.pras.

Lekkoatletka z Bolszewa z brązowym medalem mistrzostw Polski

mat.pras.

Patrycja Gajewska z Bolszewa, na co dzień trenująca w SKLA Sopot, wystartowała na mistrzostwach Polski do lat 23. Zawodniczka po dwóch dniach rywalizacji zajęła trzecie miejsce w siedmioboju lekkoatletycznym.

W maju lekkoatletka wystartowała w memoriale Wiesława Czapiewskiego w Bydgoszczy. 20-latka pobiła tam swój rekord życiowy zdobywając 5195 punktów. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. Po tych zawodach Patrycja Gajewska przygotowywała się już do mistrzostw Polski U23.

mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras.

Zawody w siedmioboju kobiet odbywały się od soboty (18 czerwca) do niedzieli (19 czerwca). Lekkoatletka sięgnęła po brązowy medal w swojej kategorii wiekowej zdobywając 5078 punktów.

Po dwóch ciężkich dniach udało mi się stanąć na podium, zdobywając brązowy medal. Analizując wyniki pozostaje mi ogromny niedosyt, który wiem, że koniec końców jeszcze bardziej zmotywuje mnie do dalszej pracy - mówi Patrycja Gajewska, SKLA Sopot.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy sukces młodej sportsmenki. W lutym tego roku została wicemistrzynią Halowych Mistrzostw Polski do lat 23 w pięcioboju.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24