15.08.2022 13:10 0 AB/pomagam.pl

Mieszkanka Wejherowa walczy z rakiem - potrzebuje pomocy

źródło: pomagam.pl

Ludwika Pielak od stycznia 2021 roku skarżyła odczuwa narastające bóle w kręgosłupie. Po serii badań u kobiety wykryto guza wielkości 120 mm. Teraz wejherowianka potrzebuje wsparcia finansowego na dalsze leczenie.

Moja mama potrzebuje Waszej pomocy i wsparcia finansowego .Nigdy nie odmówiła pomocy bliskim i dalszym znajomym, sąsiadom, a nawet przypadkowo spotkanym osobom na swojej drodze, a teraz sama jej potrzebuje - czytamy na portalu pomagam.pl.

Biopsje potwierdziły, że kobieta cierpi na nowotwór płuca prawego z naciekiem na ściany klatki piersiowej. W styczniu tego roku zastosowano radioterapię, która dała niewielki przełom w walce z chorobą. Oprócz nowotworu, kobieta zmaga się też z innymi schorzeniami.

Nowotwór nie jest jedynym problemem z którym zmaga się mama do tego wcześniej zdiagnozowana cukrzyca tarczyca, astma oskrzelowa(przewlekła) oraz nadciśnienie tętnicze. Dlatego zwracam się do Was ludzi o wielkich sercach pomóżcie mojej Mamie częściowo wrócić do zdrowia - czytamy dalej na portalu.

Link do zbiórki znajduje się poniżej


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24