02.11.2023 09:30 1 Tomasz Smuga

Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Walki Wejherowo z Międzywojewódzkich Mistrzostw wrócili z medalami!

archiwum klubu

Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Walki Wejherowo zanotowali udany start na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate WKF Strefa A. Wejherowianie wywalczyli dwa medale.

W Kołobrzegu startowało 179 zawodników z 14 klubów. Stowarzyszenie Sportów Walki Wejherowo reprezentowało 8 zawodników w wieku 11 - 13 lat: Agata Ziemann, Agata Sobolewska, Jagoda Klawikowska, Jan Gralicki, Tomek Małecki, Jakub Kowalczyk, Wojciech Kaczykowski oraz Julia Belgrowa.

Dwójce z nich Kowalczyk i Ziemann udało się wywalczyć medale. Jakub Kowalczyk zajął 2 miejsce w kata indywidualnym młodzików (kata uczniowskie), a Agata Ziemann wywalczyła 3 miejsce w kata indywidualne młodzików (kata zaawansowane).