20.08.2012 10:31 0

Arka Gdynia wygrała z Bogdanką Łęczna

Arka Gdynia wygrała kolejny mecz, tym razem pokonując Bogdankę Łęczna 2:0.

Żółto-niebiescy powtórzyli sukces meczu inauguracyjnego I ligi. Marcus Vinicius da Silva strzelił bramkę, ustalając końcowy wynik na 2:0.

W 63 minucie meczu samobójczego gola strzelił piłkarz Bogdanki Łęczna, a 5 minut później Marcusowi Vinicius da Silva udało się zwiększyć przewagę gdyńskich piłkarzy. Bramka brazylijczyka była raczej rzadkiej urody ponieważ strzelono ją piętą w momencie, kiedy piłkarz znajdował się tyłem do bramki.

Szczególne pochwały należą się Mateuszowi Szwoch, który w niedzielnym meczu zaliczył asysty przy obu trafieniach. Petr Nemec nie bał się wprowadzić kolejnych zmian dzięki czemu na boisku pojawił się brazylijczyk, któremu udało się zwiększyć przewagę żółto-niebieskich.

• Bogdanka Łęczna zagrała na wysokim poziomie. Szczeście było jednak po stronie gdynian – twierdzi Janek z Rumi, który bacznie śledził kolejne poczynania zółto-niebieskich.