17.09.2012 09:05 0

Gedania rozbita w Luzinie

W V kolejce ligowej Wikęd pokonał na boisku w Luzinie Gedanię Gdańsk 8:1. Mecz był właściwie przesądzony po 15 minutach, gdyż gospodarze prowadzili już 3:0. Do końca pierwszej części spotkania udało się zdobyć kolejne trzy gole i było już 6:0.

W drugiej połowie tempo spotkania zdecydowanie spadło. Wikęd zdobywa tylko dwie bramki, w dodatku honorowe trafienie zaliczają też przyjezdni i spotkanie kończy się wynikiem 8:1. Bramki dla gospodarczy zdobywali: Adam Miotk - 4, Krystian Opłatkowski i Grzegorz Semak po 2.

Drużyna Piotra Muncha wystąpiła w składzie: Toruńczak - Dąbrowski, Politowski, Pliński, Białobrodzki - Rutkowski (Graczyk), Kozłowski, Wicon, Mienik (Semak) - Opłatkowski (Benke), Miotk (Rompca). W następnym spotkaniu przeciwnikiem Wikędu będzie drużyna Czarnych. Mecz odbędzie się w przyszłą sobotę w Pruszczu Gdańskim o godzinie 16.