01.10.2012 12:30 0

Wikęd Luzino liderem!

Wikęd Luzino na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. W sobotę podopieczni Piotra Muncha wygrali z Cartusią II Kartuzy 2:0 i wskoczyli na fotel lidera.

Dobra passa piłkarzy Wikędu trwa. Kolejny komplet punktów zapewnił awans na pierwsze miejsce w zestawieniu. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w trzeciej minucie spotkania. Jej autorem był Krystian Opłatkowski. Goście bezskutecznie starali się doprowadzić do wyrównania. Wynik do przerwy nie uległ jednak zmianie.

Po wznowienie gry celny strzałem popisał się Grzegorz Semak. Zacięta gra i sporo fauli skutkowała aż ośmioma żółtymi kartkami. Gospodarze mieli okazję podwyższyć wynik, jednak w bramce rywali dobrze spisywał się Łukasz Jankowski. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Kolejny mecz Wikęd Luziono rozegra na wyjeździe. Rywalem będzie aktualnie ostatni zespół tabeli - Jaguar Kokoszki (Gdańsk).

Wikęd Luzino - Cartusia II Kartuzy 2:0 (1:0)