DJ INSANE SUMMER TOUR

Imprezy klubowe, Dębki

Data 17.07.2015 10:00
Miejsce Plaża Dębki/ wejście na plażę nr 19
Miejscowość Dębki

**17 Lipca zapraszamy was na ”Insane Summer Tour” jako gwiazda główna imprezy zagra dla was DJ Insane !!! **

Postać, której chyba nie musimy wam przedstawiać. Rezydent Legendarnego Klubu Ekwador w Manieczkach. Insane czyli czyli Jarosław Starbała miał okazję zasmakować także eventowego grania na takich imprezach jak „Global Gathering”, „Euforia Festiwal”, a przede wszystkim „Sunrise Festiwal”. Grał u boku takich postaci jak… Blank & Jones, Jonas Steur, CJ Stone, Randy Katana, Bryan Kearney, Johan Gielen, Rank 1, Setrise, E-Craig, Agnelli & Nelson, Paul Webster, Ron van den Beuken, Erwin Spietsbarg aka Matrix, Olav Basowski, Pedro del Mar, Sasha van Holt, First State, Safri Duo aka Michael Parsberg, Dr. Motte, Westbam i wielu wielu innych. Wraz z nim gościć będziemy całą rodzinę klubu Ekwador, która bez wątpienia stworzy niepowtarzalny klimat jaki niegdyś panował w tym legendarnym klubie Ekwador.

Właśnie tego dnia i tej magicznej nocy przeniesiemy się w najlepsze muzyczne klimaty, jakie niegdyś panowały podczas dobrze wam znanego festiwalu ”Sunrise With Ekwador” dziś już „Sunrise Festival” Były to najlepsze lata Polskiego Clubbingu. Współorganizatorem tej imprezy jest Wojciech Piszcz, który właśnie tego dnia będzie obchodził swoje urodziny. Jest to postać dobrze znana przez klubowiczów Ekwadoru. To właśnie on uwiecznił na swoich produkcjach filmowych wiele wspomnień z klubu Ekwador ! Twórca projektu „Spotkanie Rodziny Klubu Ekwador” osoba dzięki, której właśnie tej nocy zagości do wielka Rodzina klubu Ekwador. Szykujcie gwizdki ! Szykujcie białe Rękawiczki ! Tej nocy właśnie do naszego klubu powraca klimat starego Ekwadoru ! Ale to jeszcze nie koniec !!! cała impreza zostanie uwieczniona na Video Filmie. Relacje z imprezy zrealizuje dla was Fueled By PassionTV jak mówią ”Wspomeninia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać”

Kolejną postacią, która pojawi się za sterami naszego klubu jest człowiek, który również miał przyjemność zagrać przed publicznością klubów w całej Polsce min. również w klubie Ekwador Manieczki. Osoba bardzo doże znana i bardzo bliska rodzinie klubu Ekwador. Jego środowe Audycje pod nazwą "SMOKE IT UP" przyciągają rzeszę fanów Ekwadoru. Jeśli chcecie posłuchać klimatu zapraszamy was do Radio Destination co Środę od godz:20:00 do 22:00.

Kolejny gość z wielkopolski to DJ oraz Producent muzyczny Calvin Shock. Ma za sobą wiele ciekawych produkcji muzycznych oraz wiele znakomitych remixów. Warto by wyróżnić ostatnią produkcje po nazwą "Dreams" oraz niesamowity remix "ATB - 9PM".

Natomiast Before Party oraz After Party poprowadzi dla was DJ Baks !!!

Kto jeszcze pojawi się 17 Lipca za sterami klubu Cooler ? dowiecie się już niebawem :D Zapewniamy was że to jeszcze nie koniec atrakcji i niespodzianek jakie szykujemy dla was tej nocy ! Do usłyszenia 17 Lipca na Before Party !!!