Przytulmy Lato - spotkanie z Supernianią – Dorotą Zawadzką

Inne, Władysławowo

Data 31.07.2015 13:00
Miejsce Estrada przy Urzędzie Miejskim
Adres ul. gen. Józefa Hallera 19
Miejscowość Władysławowo
Bilety Wstęp wolny

W piątek (31 lipca) o godzinie 13:00 na estradzie przy Urzędzie Miejskim we Władysławowie odbędzie się spotkanie z Supernianią – Dorotą Zawadzką. Celem kampanii organizowanej pod hasłem "Przytulmy Lato" jest pokazanie dorosłym, jak mogą przyjemnie i z pożytkiem dla rodzinnych relacji spędzić udane wakacje nad morzem.

W ramach dwumiesięcznej kampanii organizowane są, całkowicie bezpłatne, spotkania z rodzicami w miejscach ich letniego wypoczynku. W ubiegłym roku odbyło się 58 takich spotkań w 26 nadbałtyckich miejscowościach. Uczestniczyło w nich ponad 5000 osób. Tegoroczna edycja to, co najmniej 60 rozmów Doroty Zawadzkiej z grupami rodziców i dziadków.

Superniania – psycholog dziecięcy z 30-letnim doświadczeniem nie przemawia do słuchaczy, ale prezentuje swego rodzaju psychologiczny stand up. Dorośli chętnie angażują się w dyskusję o tzw. prozie urlopowego życia.

Jak sprawić by dziecko jadło? Jak nauczyć, aby się pilnowało i odnosiło z rezerwą do osób obcych? To pytania zadawane bardzo często. Szczególny nacisk w tegorocznej kampanii kładziony jest na rodzinne czytanie i bezpieczne plażowanie.

Patronat honorowy nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka.