Pora Juniora - spektakl 'Mała Syrenka'

Kultura, Reda

Data 08.05.2016 10:30
Miejsce Fabryka Kultury
Adres ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp biletowany - 5 zł (dziecko + opiekun)

Podczas majowego spotkania z teatrem dla najmłodszych przedszkolaki wraz z rodzicami będą mieli okazję zobaczyć spektakl lalkowy pt. „MAŁA SYRENKA”.

O przedstawieniu: Kapitan Gary wraca po rocznym rejsie do lubej Różyczki. Ofiaruje jej prezent - muszlę z Wysp Koralowych, która szumi o losach Małej Syrenki - córki króla mórz Trytona i jej przyjaciela - Małego Żółwika.

Syrenka uwielbia zwiedzać wraki i szukać skarbów. Tęskni za poznaniem świata, który jest na powierzchni wód. Pewnego dnia, podczas burzy, ratuje tonącego Księcia i zakochuje się w nim. By być blisko ukochanego, szuka pomocy u Wiedźmy Morskiej, która za cenę pięknego głosu Syrenki zamienia jej ogon na nogi. Wyrzeczenie zostaje nagrodzone.

W spektaklu nie ma cienia posępnego nastroju, który odczuwamy czytając baśń Andersena. Przedstawienie toczy się wartko, tanecznie, z humorem. Okraszone jest pięknymi, melodyjnymi piosenkami w żeglarskim klimacie i ilustracjami muzycznymi.

Liczba biletów ograniczona. Bilet do nabycia w kasie Fabryki Kultury: pn-pt: 9:00-20:00, sb-nd: 10:00-18:00. Rezerwacji można dokonać osobiście w Fabryce Kultury, telefonicznie pod numerem: 58 736 28 28 lub drogą mailową pod adresem: [email protected]

Rezerwacje należy odebrać najpóźniej na dzień przed wydarzeniem.

[IMG]2[/IMG]